KP Drone O nas

O firmie KP DRONE

Kilka słów o nas

Firma KP DRONE istnieje na rynku od 2021 roku chociaż w branży bezzałogowców działamy od 2017 roku. Widząc potencjał i problemy obu branż - OZE ( w zakresie fotowoltaiki) oraz dronowej, w 2021 wzięliśmy udział w programie Platformy startowej dla nowych pomysłów Hub of Talents 2. W 2023 oprócz stałej oferty wykonywania inspekcji oraz szkoleń z zakresu wykorzystania dronów do inspekcji farm fotowoltaicznych udostępniamy nasz produkt - oprogramowanie do zarządzania, analizy i raportowania inspekcji z farm fotowoltaicznych. Nasze doświadczenie związane z dronam i i rozwojem biznesu pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie na terenie całego kraju.

Konrad Czarnecki

Co-Founder

Jestem głównym pilotem, szkoleniowcem oraz szefem działu technicznego w firmie KP DRONE. Posiadam uprawnienia instruktorskie z BSP.

Dodaj na LinkedIN

Przemysław Obłoza

Co-Founder

Jestem doświadczonym Zajmuję się pozyskiwaniem nowych klientów oraz obsługą firmy KP DRONE.

Faqs

Pytania i Odpowiedzi

Co oferuje firma KP DRONE?

Świadczymy usługi wykonywane przy użyciu dronów w zakresie inspekcji farm fotowoltaicznych, oferujemy oprogramowanie do zarządzania, analizy i raportowania oraz szkolimy z wykorzystania dronów z termowizją.

Jak nawiązać współpracę?

Kontaktując się z nami można zlecić nam wykonanie inspekcji farmy fotowoltaicznej, zrobienie raportu z własnych nalotów, zakupić oprogramowanie lub wykonać szkolenie z termowizji.

Jakie doświadczenie w inspekcjach ma firma?

W 2022 i 2023 wykonaliśmy ponad 20 inspekcji instalacji fotowoltaicznych różnych wielkości. Nasi piloci mają najwyższe kwalifikacje do pilotowania dronów włącznie z uprawnieniami instruktorskimi.

Ile kosztuje inspekcja termowizyjna farmy fotowoltaicznej dronem?

Dla farmy fotowoltaicznej o mocy 1MW koszt wykonania inspekcji termowizyjnej z drona wynosi ok. 3900 zł netto. Klienci otrzymują gotowy raport ze wskazaniem lokalizacji i rodzajem usterki.

Jakie możliwości daje oprogramowanie KP DRONE?

Nasze oprogramowanie pozwala na zarządzanie inspekcjami, automatyczną analizę zdjęć i wykrywanie usterek oraz generowanie raportów z inspekcji.

Czy można zlecić firmie KP DRONE wykonanie raportu?

Jeśli chcesz samodzielnie wykonać nalot u swojego klienta i chcesz otrzymać z setek zdjęć gotowy raport - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami aby otrzymać ofertę.

Jeśli masz dodatkowe pytaniaSkontaktuj się z nami. biuro@kpdrone.pl